Ja momenti kur Luan Krasniqi e nokauton kundërshtarin (VIDEO)
Ja momenti kur Luan Krasniqi e nokauton Danny Williams-in (VID...

Ja momenti kur Luan Krasniqi e nokauton Danny Williams-in (VIDEO) http://sport.albeu.com/sport/ja-momenti-kur-luan-krasniqi-e-nokauton-kundershtarin-video/219611/

Posted by Albeu.com on Sunday, November 8, 2015
Pëlqej
Abonohuni për lajmet sportive me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Boksieri kosovar Luan Krasniqi, ka arritur një fitore tejet të vlefshme ndaj Danny Williams.

Ai arriti fitorem me nokaut pas vetëm katër rundeve.

Në videon e mësipërme mund të shini momentin kur Krasniqi e nokauton kundërshtarin e tij. /albeu.com/
Shtuar më 08/11/2015, ora 15:55
Kosova
e Dielë 8 Nëntor 2015, Ora 16:14
mir e paska bere sepse shumicen e Luftave eshte Nokautu ne menyren me te dobet
naser
e Dielë 8 Nëntor 2015, Ora 16:44
bravo luan ende kokshe ne form urime
Erton y
e Dielë 8 Nëntor 2015, Ora 22:03
ca eshte nokauton ore???
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori