Ja momenti kur Messi e Mascherano ofendohen nga bashkëkombasit e tyre (VIDEO)
Një incident ka ndodhur në Aeroportin Ndërkombëtar "Narita", në Tokio.

Kur lojtarët e Barcelonës ishin përgatitur për të kryer kontrollin e pasaportave dhe të kalonin sigurinë, disa tifozë të River Plates,rivali i Barcelonës në finalen e Kupës së Botës për Klube, kanë fyer Lionel Messin, ndersa njëri prej tyre e pështyu yllin argjentinas.

Sipas mediave nderkombetare, Messi ka humbur toruan dhe ka tentuar te godase, por ne kete kohe kane nderhyre Javier Mascherano dhe Luis Enrique, percjell Portali Albeu

Nderkohe Marca shkruan se tifozet e Riverit kane ofenduar edhe Javier Mascheranon. Sipas tyre, ata kane harruar origjinen e tyre, argjentinase, dhe mbrojten ngjyrat e Barcelones per te mposhtur River Plate-n. /albeu.com/
Shtuar më 21/12/2015, ora 15:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori