Ja motrat bukuroshe të futbollistëve të njohur (FOTO LAJM)

Miska Gargano: Motra e Hamsik dhe bashkeshortja e Garganos
Kur je futbollist sigurisht që duhet të marrësh përsipër edhe risqet që të vijnë nga ekspozimi edhe i familjarëve.

Diçka e tillë padyshim ka ndodhur edhe me futbollistë të njohur, familjet e të cilëve shpesh herë kanë përfunduar në kopertinat e gazetave apo revistave, raporton Albeu.

Pas suksesit të futbollistëve në plan të parë qëndrojnë edhe motrat e tyre që shfrytëzojnë faktin për t'u bërë më të famshëm me anë të emrit të vëllezërve të tyre. Më lart keni 8 prej tyre më të njohura. /albeu.com/


Shtuar më 26/11/2016, ora 10:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori