Ja ndeshja që luajnë Messi dhe Neymar në FIFA 15 (FOTO LAJM)

Neymar dhe Lionel Messi bashkë me 6 lojtarë të Barcelonës kanë marrë pjesë në një lojë virtuale për të promovuar lojën më të fundit të EA Sports, FIFA 15.

Në ndeshjen virtuale katër përballë katër u përfshinë edhe Munir, Dani Alves, Gerard Pique, Jordi Alba, Ivan Rakitiç, dhe Marc Bartra.

A e dini se cila ishte ndeshja që luajtën yjet e Barcelonës? Barcelona vs Barcelona. /albeu.com/

Shtuar më 29/10/2014, ora 17:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori