Ja në çfarë fushe u luajt Llapi-Prishtina (FOTO LAJM)

Prishtina u eleminua nga Digitalb Kupa e Kosovës pasi u mund 2-1 nga ekipi i Ligës së Parë, Llapi.

Golat për ekipin vendas u shënuan nga Dardan Jashari dhe Mërgim Boshnjaku, ndërsa golin e vetëm për kryeqytetasit e shënoi Mentor Zhdrella.

Pavarësisht rezultatit, duhet thënë se ndeshja është luajtur në kushte shumë të vështira teksa fusha e lojës të ngjante më shumë me një fushë ku ushqehen derrat.

E habitshme se si FFK-ja e ka lejuar zhvillimin e ndeshjes në kushte të tilla! /albeu.com/Shtuar më 11/03/2015, ora 15:08
9mM2YFNA1
e Enjte 11 Shkurt 2016, Ora 00:39
Beautiful. I love that piece, but never knew what it was. And thank you for the pronunciation of Nuclear. That almsot gets me as much as someone writing a memwah. Aargh! Funny that we both posted tonight about looking for a diagnosis. Email me sometime.Thinking of you
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori