Ja përballja Xhaka vs Xhaka (FOTO LAJM)

Ja përballja Granit Xhaka vs Granit Xhaka
UEFA ka publikuar disa foto nga ndeshja mes Zvicrës dhe Shqipërisë,duke veçuar ato mes dy vëllezërve.

Nga foto e publikuara shihen disa momente të përballjes në fushë mes dy vëllezërve Granit dhe Taulant Xhaka.

Shikoni fotot. /albeu.com/
Shtuar më 11/06/2016, ora 17:43
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori