Ja plani i tifozëve kroat për të ndërprerë ndeshjen me Spanjën (FOTO LAJM)

Policia kroate ka paralajmëruar sigurimin francez se huliganët e Kroacisë po planifikojnë të sulmojnë gjyqtarin në ndeshjen me Spanjën

Ky është skandali i radhës për ndeshjen e sontme ndërmjet Spanjës dhe Kroacisë.

Policia kroate tashmë ka lajmëruar sigurimin francez, për të pasur kujdes, pasi planifikohet që të sulmohet gjyqtari i takimit.

Në foto shihet plani i sulmit të tifozëve francez. /Albeu.com/
Shtuar më 21/06/2016, ora 18:03
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori