Ja ku po i kalon pushimet Duka (FOTO LAJM)

Mund të jenë ditë të ftohta këto në Shqipëri, por kreu i FSHF, Armando Duka nuk duket i shqetësuar.

Ai po pushon në një nga vendet më të bukur në botë. Bëhet fjalë për ishullin ekzotik, Mauritius.

Ai është akomoduar në resortin “Blue Bay Mauritius”. Duka ka postuar disa fotografi në faqen e Facebook dhe profilin e tij ne Instagram, ku duket me rroba banjo duke pirë lëng ekzotik. /albeu.com/
Shtuar më 04/01/2016, ora 14:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori