Ja pse shkoi në spital Cristiano Ronaldo
Ylli i Real Madrid, Cristiano Ronaldo, ka vizituar sot klinikën Sanitas-La Moraleja në Madrid për një kontroll rutinë, shkruan "AS".

"Topi i Artë" ka hyrë në spital në orën 13:00 dhe ka dalë pas dy orësh.

Por pavarësisht se portugezi nuk ka asnjë problem shëndetësor ai nuk do të luajë në takimin e rradhës në La Liga për shkak të kartonit të kuq në ndeshjen e së shtunës kundër Cordobas. /albeu.com/
Shtuar më 27/01/2015, ora 16:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori