Ja rezultati dhe statistikat e ndeshjes Maqedoni – Shqipëri (FOTO LAJM)

Maqedonia dhe Shqipëria janë duke barazuar 0:0 pas 45 minutave të para.

Kombëtarja e Shqipërisë është duke barazuar në udhëtim me Maqedoninë, në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës.

Përveç rezultatit të barabartë, Maqedonia në të gjitha statistikat tjera ka qenë skuadër më e mirë, duke rrezikuar shumë shpesh portën e Etrit Berishës, i cili gjithnjë ishte në vendin e duhur. /albeu.com/

Shtuar më 05/09/2017, ora 21:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori