Ja sa vota mori Messi, Ronaldo dhe Neymari
Lionnel Messi tashmë është shpallur lojtari më i mirë në botë duke fituar për herë të pestë çmimin “Topi i Artë”.

Siç dihet, për të përcaktuar fituesin, votojnë trajnerët, kapitenët e Kombëtareve dhe gazetarët.

Sipas rezultateve të publikuara nga FIFA, Messi ka marrë 41.33 përqind të votave, kundrejt Cristiano Ronaldos me 27.76 përqind dhe Neymar me 7.86 përqind. /albeu.com/
Shtuar më 11/01/2016, ora 20:03
ili hamati
e Martë 12 Janar 2016, Ora 06:34
Messi 😍
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori