Ja se cfare kerkon Murinjo nga Peres
Albeu.com
Jose Mourinho ia ka bërë të ditura kushtet e tij presidentit Florentino Perez, të cilat janë katër, nëse Reali i Madridit e dëshiron portugezin si trajner të ri, që nga sezoni i ardhshëm."Pavarësi në shitblerjen e lojtarëve, transferimin e Tevez e Maicon, raport direkt me presidentin dhe reduktim i roleve të drejtorit gjeneral Jorge Valdano dhe drejtorit sportiv Miguel Parderza, dhe në fund, premi milionere për çdo trofe të fituar", janë kushtet e Murinjos drejtuar presidentit Peres në rast se ky i fundit dëshiron që Murinjo të bëhet trajner i Realit të Madridit.
Shtuar më 12/05/2010, ora 21:53
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori