Ja si dukej Arlind Ajeti kur kishte flokë (FOTO)

Arlind Ajeti është cilësuar futbollisti më i mirë i ndeshjes së fundit të kombëtares në Evropianin 2016.

Ajeti është i martuar dhe është bërë baba pothuajse një vit më parë. Mirëpo ai duket bukur edhe sot dhe me endje shikohet nga të gjitha femrat, ai nuk është dukur kështu gjithmonë.

Ajeti tani nuk ka flokë, ndonëse jo shumë larg ai nuk ishte nje djalosh me shume flokë.
Shtuar më 20/06/2016, ora 16:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori