Ja si e feston Juventusi titullin kampion (VIDEO)
Te Juventus ka festë pas fitores së Romës ndaj Napolit. Bardhezinjtë ishin mbledhur të gjithë së bashku në zyrat e klubit për të ndjekur ndeshjen dhe ishin të gjithë gati për të nisur festimet.Sapo përfundoi sfida në "Olimpico" fitoi edhe festa në Vinovo, teksa lojtarët menjëherë kanë hapur shampanjën, ndërkohë që me qindra tifozë qëndronin në hyrje të qendrës stërvitore për të pritur skuadrën për të festuar.

Kujtojmë që ky është titulli i 34-të në histori sipas bardhezinjve, dhe i 32-ti sipas federatës italiane. /albeu.com/

Shtuar më 25/04/2016, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori