Ja si e injoroi Guardiola Ronaldon (VIDEO)
Ish trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, ka qënë autor i një veprimi aspak njerëzor dhe sportiv teksa në ceremoninë gala të "Topit të Artë 2012" të zhvilluar ditën e hënë në Zyrih nuk i ka dhënë dorën Cristiano Ronaldos.

Ylli i Real Madrid u fut në sallë pas Guardiolës dhe sapo e buri re teknikun katalanas i zjgati dorën por ish numri një i Barcelonës përveç një shikim injorues dhe kthimit të shpinës nuk bëri asgjë tjetër.

Thua vallë Guardiola e ndjen ende "armiqësinë" e El Clasico-s?.../albeu.com/

Shtuar më 10/01/2013, ora 15:35
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori