Ja si panë eklipsin diellor futbollistët e Bayern Munchen (FOTO LAJM)

Xabi Alonso dhe Reina shohin eklipsin
Futbollistët e Bayern Munchen kanë gjetur kohë që ta shikojnë eklipsin diellor. Një foto e publikuar në rrjetet sociale shihet se si dy spanjollët Xavi Alonso dhe Pepe Reina janë duke parë me syze speciale fenomeninin natyror.

Pas eklipsit, lojtarët e gjigandit bavarez do t’i drejtohen televizorit për të ndjekur shortin e çerkfinaleve të Champions League, që hidhet sot në ora 12:00 në Nyon të Zvicrës. /albeu.com/


Shtuar më 20/03/2015, ora 14:30
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori