Ja si festojnë futbollistët e Kosovës, kalimin në fazën Play Off (VIDEO)
Kombetarja e Kosovë s arriti dje të mposhtë 4-0 Azerbaxhanin në stadiumin Fadil Vokrri, duke siguruar vëndin e parë në grupin D dhe fazën Play Off. Pas suksesit futbollistët dhe drejtuesit kanë festuar gjatë . Për me tepër ju ftojmë të shikoni Videon. /albeu.com/

Shtuar më 21/11/2018, ora 10:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori