Ja si i rrotullon Messi 4 mbrojtës (VIDEO)
Leo Messi (Barcelona)
Lionel Messi vazhdon të dhurojë spektakël me lojën e tij. Gjatë ndeshjes me Athletic Bilbao, pas një goli të shënuar me penallti dhe një asist për Andres Iniesta gjatë golit të parë, ai ka dhuruar edhe një driblim spektakolar kundër 4 mbrojtësve baskë, duke i marrë mendtë për disa sekondë në hyrje të zonës së tyre.

Por mesfushori nga Mali, Seydou Keita nuk arriti ta shfrytëzonte si duhej topin duke humbur një rast të pastër për gol. /albeu.com/

Shtuar më 02/04/2012, ora 18:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori