Ja si "tallen" me Ronaldon dhe trofeun e tij (VIDEO)
Cristiano Ronaldo përjetoi momentin më të rëndësishëm në karrierën e tij me fitimin e titullit Europian me Portugalinë, pavarësisht se u zëvendësua për një dëmtim pas 23 minutash lojë.

Suksesi me kombëtaren e ka shndërruar yllin e Realit në një hero të vendit të tij pasi ngriti lart trofeunHenry Delanuay”.

Pikërisht falë këtij trofeu disa media kanë përfituar për të bërë paksa shaka me Ronaldon, duke na sjellë dhe një mënyrë krejt të vecantë të pushimeve të tij në Ibiza.
Shtuar më 16/07/2016, ora 13:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori