Edi Rama paguan 21 persona për menaxhimin e Facebook-ut
Ja Super-Liverpooli 2014-15 (FOTO LAJM)

Mignolet
Pëlqej
Liverpooli i Brendan Rodgers kërkon shumë nga ky sezon dhe për këtë i duhet të bëjë një ose dy goditje të mëdha në merkaton e verës. "The Reds" duan të mbyllin sa më shpejt tratativat për Samuel Eto'o dhe një midis Cavanit dhe Falcaos, duke e bërë sulmin e tyre një prej më të frikshmëve në botë.

Si mund të jetë Liverpool 2014-15? Shikoni foto-galerinë e mësipërme.../albeu.com/
Shtuar më 17/08/2014, ora 11:31
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori