Ja supergolat e Barcelones
Albeu.com
Barcelona shpartalloi para dy diteve ekipin e Valencias. Ja pozicionet me te rendesishme dhe tre golat e shenuar nga Henry dhe goli i Alvesit. Shikoni videon ...
Shtuar më 09/12/2008, ora 15:05
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori