Ja tre klubet që kërkojnë Icardin
Mauro Icardi nuk është i pashitshëm dhe mundësitë që ai të largohet nga Interi gjatë verës janë të mëdha.

Sipas SportMediaset, pas fjalëve të gruas së tij, e cila është edhe agjente e sulmuesit shumë klube kanë filluarinteresohen seriozisht për atë.

Për atë kanë shfaqur interesim Atletico Madridi, Tottenhami dhe Paris Saint-Germain.
Shtuar më 11/07/2016, ora 22:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori