Ja videoja e plotë e incidentit në ndeshjen Serbi-Shqipëri (VIDEO)
Pas zënkës mes futbollistëve shqiptar dhe atyre serb për flamurin që zbriti në stadium dhe ndërhyrjes së tifozëve dhe punonjësve të sigurimit të cilët sulmuan futbollistët tanë, arbitri ndërpreu ndeshjen ndërsa më pas edhe e anulloi atë.

Shkaku i fundit ishte një flamur shqiptar që valoi mbi stadiumin në Beograd.


Shihni më sipër videon. /albeu.com/
Shtuar më 15/10/2014, ora 05:12
klajdi shaini
e Mërkurë 15 Tetor 2014, Ora 20:02
yyyyyyy serbia luanet tan nuk u trembet syri
saimon montana
e Mërkurë 15 Tetor 2014, Ora 21:04
serbet pensano solo guerra vergonga
saimon montana
e Mërkurë 15 Tetor 2014, Ora 21:04
serbet pensano solo guerra vergonga
Donat Gashi
e Premte 31 Tetor 2014, Ora 13:04
muj me than uefa mafia mafia mafia fuck you uefa
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori