Jahmir Hyka bëhet me ekip të ri, firmos me skuadrën izraelite
Jahmir Hyka më në fund bëhet me ekip të ri. Ai firmosur me skuadrën izraelite të Makhabi Netanjah.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë klubi i izraelit në faqen zyrtare në "Facebook".

Ndërkohë e kontratës nuk bëhen ende të ditura teksa do të jetë shteti i shatë që 30-vjeçari do të luajë, pas Norvegjisë, Greqisë, Gjermanisë, Zvicrës, Amerikës dhe normalisht Shqipërisë.

Shtuar më 31/01/2019, ora 15:26
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori