James ia konfirmon Modric, shikoni ku do të luajë kolumbiani sezonin e ardhshëm
James Rodrigez nuk e ka humbur mundësinë për të uruar ish-shokun e tij të skuadrës, Luka Modriç për fitimin e “Topit të Artë”, por sipas asaj që bën me dije “Don Balon” lojtari kolumbian i ka treguar kroatit edhe se kur do të luajë javën tjetër.

Sepse sipas të njëjtave burime është e qartë që James nuk do të vazhdojë të luajë në Munich. Kolumbiani nuk bën pjesë në llogaritë e trajnerit Niko Kovac dhe gjithçka do të shkojë drejt një ndarjeje në fund të sezonit.

Dhe sipas “Don BalonJames i ka thënë Modriçit se me gjithë ofertat që vijnë nga klube si Juventusi, Napoli, Arsenali apo Liverpooli ai do të kthehet të luajë në Madrid. /albeu.com/
Shtuar më 05/12/2018, ora 17:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori