James nuk dëshiron as PSG, por para Milanit do e zgjidhte
Në dyert e Realit të Madridit ka trokitur një ofertë e kënaqshme për James Rodrigues. Madrilenët nuk kanë ndërmend të heqin dorë nga shërbimet e kolumbinanit por kolumbini ka ndërmnd të heqë dorë nga Reali Madridit.

James është i dëshiruar nga 4 klube momentalisht, Chelsea, Manchester United, PSG dhe Milan. Chelsea dhe Manchester United akoma nuk kanë trekitur me ofertat e tyre. Të kundërtën ka bërë Milan dhe PSG të cilë ofruan 60 dhe 75 milionë euro, transmeton Albeu.com.

I pari nuk luan në Ligën e Kampionëve dhe i dyti nuk ka seziozitetin e duhur. James nuk vendosi ti thoshte po Milanit por as PSG nuk dëshiron. Kloumbiani nuk është i vendosur se çdo të bëjë dhe pritet që Milan ti rikthehet përsëri çësthjes James. /albeu.com/

Shtuar më 02/07/2017, ora 09:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori