James nuk i mbyll derë rikthimit tek Real Madrid
James Rodriguez do të kalojë dy vitet e ardhshme në formë huazimi tek Bayern.

Por kolumbiani nuk i ka mbyllur derën në karrierën e tij kthimit tek Real Madrid.

Bayerni ka paguar 10 milionë euro për të mbajtur James deri në 2019 dhe pastaj mund ta nënshkruajë atë plotësisht për 35 milionë euro nëse klubet do të pajtohen. Por, kur u pyetën për të ardhmen e tij të ardhshme në një ngjarje promocionale të Adidas, ai nuk ishte i vendosur, përcjell Albeu.com.

"Unë nuk e di se çfarë do të rezervojë e ardhmja", tha ai për Goal. "Për momentin, unë vetëm dua të përqendrohem te Bayern Munich. Ideja është që të luaj sa më shumë që mundem, të fitoj sa më shumë tituj të mundem. Kur të vijë koha, do të shoh se çfarë do të ndodhë. " përfundoi kolumbiani për Goal.com. /albeu.com/
Shtuar më 25/07/2017, ora 13:01
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori