James Rodrigues tek Barcelona, në këmbim me blerjen më të shtrenjtë në histori
Bayern Munich po mendon çmendurinë me Rodriguez duke e shkëmbyer me Ousmane Dembelen e Barcelonës.

Sipas Don Balon ish-ylli i Real Madridit është i gatshëm dhe të rikthehet në “Santiago Bernabeu” nëse Zinedine Zidane largohet nga klubi, por madilenët nuk duket të kenë ndërmend të argojnë francezin dhe si pasojë kolumbiani mund ta mendojë dhe një tradhëti të mundshme.

Barcelona e di se është shumë pranë marrëveshjes që duket dhe e vështirë për Antoine Griezmannin dhe ka shprehur gatishmëri ta kthejë Dembelen në Bundesligë në shkëmbim për kolumbianin./albeu.com/
Shtuar më 18/03/2018, ora 10:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori