James Rodriguez, fenomen që 13 vjeç: gol nga korneja (VIDEO)
Njeriu më i përfolur i momentit dhe ylli i Kolumbisë në këtë Botëror, James Rodriguez, e ka treguar shumë herët klasin dhe talentin e tij.

Në vitin 2004, kur futbollisti i Monacos ishte vetëm 13 vjeç, në finalen e Pony Futbol, shënon një super-gol nga goditja e këndit. /albeu.com/
Shtuar më 29/06/2014, ora 19:16
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori