James Rodriguez shumë pranë kalimit te klubi i madh italian
James Rodriguez pritet të vazhdojë karrierën në Serie A. Ylli kolumbian është në bisedime me Napolin dhe bisedimet raportohet se po ecin mirë.

Carlo Ancelotti pritet të jetë në skuadrën e tretë së bashku me James, pasi e kishte nën urdhëra edhe te Real Madrid e Bayern Munchen.

Ardhjen e James Rodriguez e ka paralajmëruar edhe presidenti De Laurentin i cili ka deklaruar se skuadra po punon në këtë aspekt.
Shtuar më 12/06/2019, ora 16:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori