E FUNDIT/ Sulmohet Tom Doshi në Shkodër
James Rodriguez te Napoli: Real Madrid vendos çmimin
42 milionë për James Rodriguez? Jo më, tani kërkesa e Florentino Perez për kolumbianin është 50 milionë.

Sipas "Cadena Ser", presidenti i Realit ka vendosur çmimin përfundimtar për mesfushorin i cili ndiqet nga Napoli dhe Atletico Madrid.

Gjithashtu bëhet e ditur se Reali kërkon ta transferojë te Napoli pasi nuk do ta transferojë te rivalët e Atletico Madridit. /albeu.com/
Shtuar më 19/07/2019, ora 09:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori