Jamir Hyka stërvitet me ekipin e Tiranës

Jamir Hyka e mbylli kontratën me skuadrën amerikane të San Jose, teksa ai së fundmi ka filluar të stërvitet me klubin e Tiranës që po kalon një moment të vështirë, shkruan Albeu.com.


Ai ka postuar në rrjetin social Instagram një foto duke u stërvitur me futbollistët e tiranës. Në foto shihen qartë dy lojtarët e Tiranës, kapiteni Karabeci dhe Greca.

Ai po vijon stërvitjen në pritje të ndonjë oferte në merkaton e janarit teksa dëshiron të mbajë trupin në formë. /albeu.com/

Shtuar më 12/12/2018, ora 16:59
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori