Januzaj, De Gea dhe Ferdinand shijojnë ndeshjen e NBA (FOTO LAJM)

Pëlqej
Talenti shqiptar i Manchester United Adnan Januzaj së bashku me dy shokët e skuadrës David De Gea dhe Rio Ferdinand kanë shijuar një ndeshje të NBA, e cila është zhvilluar mbrëmjen e djeshme në qytetin anglez. Januzaj, i cili refuzoi ftesën e kombëtares angleze ndoqi nga afër sfidën mes Oklahoma City Thunder dhe Philadelphia 76ers, e përfunduar në shifrat 103-99.

Por në pallatin sportit kishte edhe emra të tjerë të njohur të futbollit si: darren Fletcher, Andy Cole, Patrick Vieira apo edhe Jack Rodwell. /albeu.com/

Shtuar më 09/10/2013, ora 11:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori