Januzaj gjatë prezantimit, zbulon me kë është stërvitur
Januzaj sot ka mbajtur fjalimin para mediave si një lojtarë i Real Sociedat. Ai u prezantuar si një lojtar i ri Real Sociedad këtë mëngjes.

Januzaj: Kam punuar me Mo Farah dhe më ndihmoi mentalisht. Unë jam shumë mirënjohës për klubin dhe shpresoj të filloj sa më shpejt", tha ai duke pranuar se ai është trajnuar me një kampion olimpik: "Kam punuar me Mo Farah, ai është një mik i mirë im dhe ka ndihmuar mentalisht" tha i blerja e re e spanjollëve, përvjelle Albeu.com.

Januzaj u transferua nga Manchester United ditën e djeshme tek Spanjollët e Sociedat. /albeu.com/
Shtuar më 13/07/2017, ora 12:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori