Januzaj ngushëllon familjen e Mertens (FOTO)

Adnan Januzaj ka shprehur ngushëllime për familjen e futbollistit Gregori Mertens.

Futbollisti nga Kosova shprehur ngushëllimet e tij për ndarjen nga jeta të Mertens, i cili ndërroi jetë sot.

“RIP Gregory Mertens, bashkëndjej me familjen dhe miqtë e tij në këtë moment pikëllimi”, ka shkruar Januzaj në Facebook. /albeu.com/
Shtuar më 30/04/2015, ora 18:54
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori