Japonezja që çmendet për Tottin (VIDEO)
Teksa fotografët ishin duke fotografuar momentin e nisjes së Romës për në transfertën e Parmas, ku skuadra e Zeman luajti ndeshjen e fundit në Serie A, ka tërhequr vëmëndjen një vajzë japoneze.

Bëhet fjalë për një fanse të çmendur të kapitenit të Romës Francesco Totti. "Totti, Totti, Totti", ishin britmat e dëshpëruara të japonezes që nuk po mund të arrinte të shihte idhullin e saj.

Por më në fund të pranishmit e kanë ndihmuar të gjejë Tottin dhe të bëjë madje edhe një fotografi me kapitenin verdhekuq. /albeu.com/
Shtuar më 02/11/2012, ora 14:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori