Java e parë e La Ligas, si El Clasico në Camp Nou. Barça një mungesë, Reali tre
Ka vetëm një ditë të mbetur derisa Real Madrid të fillojë mbrojtjen e titullit LaLiga.

Mateo Kovaçiç është stërvitur veçmas dhe po mundohet të jetë i aftë për udhëtimin në Deportivo La Coruna. Zinedine Zidane tashmë e di se ai do të jetë pa Cristiano Ronaldo dhe Jesus Vallejo, të cilët munguan edhe në Santiago Bernabeo në ndeshjen e fundit ndaj Barcelonës, përcjell Albeu.com.

Duke u nisur edhe nga seanca e së premtes, Kovaçiç ende po lufton me një goditje në gju që e pësoi në fitoren e Superkupës së Spanjës. /albeu.com/
Shtuar më 19/08/2017, ora 10:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori