Javier Hernandez sillet si xhevair, ka kushte për të pranuar
Javier Hernandez po kërkon 140,000 në javë për t'u bashkuar me West Ham.

Sulmuesi Bayer Leverkusen është i gatshëm me 13 milionë euro dhe West Ham kanë lëvizur për një përpjekje për të zgjidhur krizën e sulmit të tyre, përcjell Albeu.com.

Por Hernandez, i cili gjithashtu ka interes nga Tottenham dhe LA Galaxy, e ka lënë West Hamin duke u menduar me kërkesën e tij për pagën. Paga që ai kërkon do ta bënte 29-vjeçarin më të paguarin në klub, duke ulur nga froni Andy Carroll i cili merr 100,000 euro në javë. /albeu.com/
Shtuar më 08/07/2017, ora 11:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori