Je i vdekur! Momenti kur presidenti grek hyn me pistoletë në fushë (FOTO LAJM)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur dje gjatë derbit mes PAOK-ut dhe AEK-ut në kampionatin grek ku në minutën e '8 presidenti i PAOK-ut, Ivan Savvidis hyri në fushë duke kërcënuar fillimisht arbirtin e katërt, ndërsa më pas iu drejtua arbitrit të parë.

"Je i vdekur!" i tha ai arbitrit duke vendosur dorën tek pistolete që mbante në brez, përcjell Albeu.com.

Pamjet janë fiksuar nga mediat grekte, të cilat i kanë dhënë një hapësirë të madhe kësaj ngjarjeje duke e cilësuar atë një skandal të vërtetë.

Pyetja kryesore që shtrojnë grekët tani është se përse Savvidis nuk u arrestua sëbashku me badigardët e tij në flagrancë brenda fushës së lojës.


Ngjarja e rëndë mori vëmendjen e shtypit botëror. /albeu.com/
Shtuar më 12/03/2018, ora 10:07
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori