Jerome: Kam folur me Kevin për Bayernin
Mbrojtësi i Bayern Munchen, Jerome Boateng, pranoi se ka biseduar me mesfushorin e Milanit, njëkohësisht edhe vëllai i tij më i madh Kevin Prience Boateng, për tu tranferuar në Bundesligë te gjigandët bavarezë.

Kohët e fundit është përfolur për një interes të bayern Munchen për mesfushorin ganez edhe pse Boateng theksoi se nuk është i vetdijshëm për ndonjë interesim konkret dhe se është i lumtur te Milan, të dy lojtarët kanë diskutuar për këtë çështje.

"Kemi folur për këtë temë disa herë. Nuk e di sesa zyrtare është kjo gjë por për momentin më duken thjesht zhurmë merkatoje", deklaroi Jerome Boateng për gazetën "AZ". /albeu.com/
Shtuar më 19/10/2012, ora 15:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori