Jeta e Cesare Maldinit në 20 imazhe (FOTO LAJM)

Ish trajneri dhe futbollisti i Milanit, Cesare Maldini u nda nga jeta disa orë më parë. 84 vjecari ka qenë futbollit i Milanit, p or edhe trajner me kuqezinjtë, Kombëtaren italiane dhe Paraguajn.

Nga Botërori i famshëm i vitit 1982 e deri në ditët e sotme, portali "Albeu" ju sjell disa nga imazhet më interesante të karrierës së tij. /albeu.com/
Shtuar më 03/04/2016, ora 12:20
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori