Jo vetëm Hernandez, edhe Kagawa në ofertën për Vidal
Pëlqej
Plane dhe strategji: Manchester United, pas turpërimit të djeshëm në Capital One Cup, ka treguar se ka ende për përforcime gjatë merkatos së verës. Sipas asaj që shkruan gazeta angleze "The Indipendent", Arturo Vidal është objektivi kryesor i "Djajve të Kuq".

Për të bindur Juventusin që të lerë të lirë mesfushorin kilian, Louis Van Gaal, përveç kartonit të Javier Hernandez, ofron edhe japonezin Shinji Kagawa.

Plus këtyre Manchester United ofron edhe 30 milionë sterlina. /albeu.com/

Shtuar më 27/08/2014, ora 14:55
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori