Jo vetëm Reali, ky është gjigandi tjetër Evropian që mund të ulë në stol Pochettinon
poketino888
Mauricio Pochettinon mund ta rishohim shumë shpejt të ulur në bankinën e trajnerit.

Ish trajneri i Argjentinës, Mauricio Pochettino, është i etur të zëvendësojë Thomas Tuchel te PSG, raportojnë mediet.

Tuchel nuk pritet të qëndrojë te Paris përtej këtij sezoni, dhe Pochettino, një tifoz i madh qytetit, mund të jetë i hapur për të marrë drejtimin e kampionëve të Francës.

Pochettino edhe gjatë karrierës së tij si futbollist ka veshur për dy sezone fanellën e PSG, ku në 70 ndeshje ka shënuar katër gola
Shtuar më 03/12/2020, ora 09:17
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori