Jo vetëm Ronaldon, Juventusi projekton një tjetër blerje të bujshme
Juventus nuk njeh limite në merkato.

Pas mbërritjes së Mattia Perin, Emre Can, Joao Cancelo, Leonardo Spinazzola, Mattia Caldara dhe yllit më të madh, Cristiano Ronaldo, “Bianconerët” planifikojnë një tjetër blerje të madhe.

“Corriere dello Sport” raporton se Juventus vazhdon të jetë në kërkim të një mesfushori të ri.

“Pogba, Milinkovic ose Rabiot, janë idetë për një tjetër blerje të bujshme të Juventusit”, shkruan e përditshmja sportive italiane, “Corriere dello Sport”. /albeu.com/
Shtuar më 24/07/2018, ora 09:49
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori