Jo vetëm sfida Lazio - Milan është viktimë e motit të keq
Edhe zyrtarisht është bërë e ditur se u shtyrë takimi i xhiros së tretë mes Sampdorias dhe Romës.

Por, mediat italiane raportojnë se edhe dy ndeshje të tjera mund të shtyhen shkaku i motit të ligë që po mbretëron në shtetin italian.

Derbi i kësaj jave ndërmjet Lazios dhe Milanit dhe Udinese – Genoa mund të mos zhvillohen.

Të dyja ndeshjet duhej të zhvilloheshin nga ora 15:00. /albeu.com/
Shtuar më 10/09/2017, ora 13:06
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori