Jo vetëm Payet, ja yjet e tjerë që kanë refuzuar të luajnë për West Ham (FOTO)

Sebastien Squillaci

Dimitri Payet nuk dëshiron më që të luajë me skuadrën e West Ham. Trajneri Slaven Bilic ka zbuluar se ylli francez ka vendosur që të mos jetë më pjesë e ekipit të tij dhe mund të transferohet te Marseille.

Gjithsesi fakti që përfiton 110 mijë paund në javë do të jetë e vështirë të përballet nga klubi francez, i cili ndoshta do të dorëzohet nga konkurrenca e PSG-së. Paye nuk është lojtari i vetëm që refuzon të luajë për West Ham pasi më parë e kanë bërë diçka të tillë dhe disa lojtarë të njohur./albeu.com/
Shtuar më 12/01/2017, ora 16:37
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori