Joao Mario kundërshton Interin: Dua të zhdukem, jo të huazohem
Ndërlikohen marrëdhëniet mes Joao Marios dhe Interit.

Sipas mediave italiane, lojtari është kundër idesë së klubit zikaltër që të largohet në formë huazimi deri në fund të sezonit, dhe në fakt portugezi i ka refuzuar të gjitha ofertat në drejtim të tij.

Mesfushori dëshiron të largohet përfundimisht nga Interi dhe diçka të tillë ia ka komunikuar edhe agjentit të tij, të cilit i ka kërkuar t’i gjëjë një klub të ri./albeu.com/
Shtuar më 21/01/2018, ora 12:44
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori