Joaquinin në shitje, Silva dhe Villa mbesin
Albeu.com
Joaquin Sanchez është lojtari të cilin do ta shesë Valencia për të vendosur baraspeshën financiare, derisa David Silva dhe David Villa do të mbesin në skuadër edhe për sezonin që vjen.Mesfushori i krahut nuk i ka bindur “Los Che” se është lojtari për të cilin ata paguan 25 milionë euro kur e transferuan nga Betisi.

Derisa emri i Joaquin është në listën e shitjeve, Silva dhe Villa do të mbeten te Valencia. Kështu pohojnë drejtuesit e klubit të cilët nuk duan t’i lëshojnë yjet e tyre të largohen.
Shtuar më 12/08/2008, ora 19:27
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori