Edi Rama paguan 21 persona për menaxhimin e Facebook-ut
Johnson kërkon Interin
Pëlqej
Mbrojtësi i djathtë i Anglisë, Glen Johnson dësshiron të lërë Liverpoolin pas kritikave në public që I ka bërë trajneri Roy Hodgson. Johnson beson se gjigandët e Interit do të bëjnë një ofertë në janar për të dhe ai e sheh këtë si një mundësi të mirë edhe për t’iu bashkuar sërish ish teknikut të Liverpoolit, Rafa Benitez. Tottenhami është gjithashtu I interesuar për lojtarin por ata zorr se do ta pagujnë blerjen e lojtarit për shkak të rrogës së lartë që ai përfiton aktualisht prej 90 000 stërlinash në javë.(albeu.com)
Shtuar më 22/11/2010, ora 13:13
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori