Jol zevendeson Benitezin?
Albeu.com
Trajneri i Ajaxit, Martin Jol, pritet të zëvendësojë spanjollin Rafael Benitez në fund të këtij edicioni te skuadra e Liverpoolit, njofton të hënën gazeta angleze "The Sun".
Benitez njoftohet se tashmë ka arritur marrëveshje me krerët e Liverpoolit për t'u larguar në fund të edicionit për të marrë postin e trajnerit te Juventusi. "Liverpooli është ndër skuadrat më të mira në Evropë dhe më vjen mirë që emri im përmendet për të zëvendësuar Benitezin", ka deklaruar Jol.
Shtuar më 04/05/2010, ora 10:51
Tage: arkiv
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori